UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 4344063
nr 434 4063
Väggpendyl
Empirestil, höjd: 50 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 23 oktober 2006
kl 16:56:05
200 kr
150 kr
250 kr
400 kr
400 kr
500 kr